top of page

Burcu Erenkul ve Cem Yılmaz Opet Ultra Force Reklam Filmi İçin Bir Araya Geldi

OPET’in Cem Yılmaz iş birliği ile hayata geçirdiği “Opet’se Fark Eder” reklam kampanyasının yeni filmleri izleyici ile buluştu.


street corner

OPET’i kendine rakip gören Farketmez Petrol’ün sahibi Faruk Etmez’in maceralarının yer aldığı serinin yeni filminde OPET’in üstün performans ve tasarruf sunan yakıtı Ultra Force’un farkı ekranlara yansıtılıyor. Filmde Cem Yılmaz’a Türkiye'nin en genç kadın Ralli şampiyonu Burcu Burkut Erenkul eşlik ediyor.


Ultra Performans

Serinin yeni filmlerinde Faruk Etmez bu kez, OPET’in performans sahnesi olan yollara düşüyor. Faruk Etmez bu kez Ultra Force’u mercek altına alıyor. Ultra Force’un performansını incelemek üzere saha araştırması yapmaya karar veren Faruk, Türkiye Ralli Şampiyonu Burcu Burkut Erenkul’un arabasına biniyor. Erenkul, Ultra Force’un performansını uygulamalı olarak Faruk’a gösteriyor. Ralli pilotu Burcu Burkut Erenkul’un ve Opet Ultra Force performansına daha fazla dayanamayan Faruk kendini otomobilden yere atıyor. Yeri öpen Faruk kendini Opet’te buluyor.Reklam Filmini buradan izleyebilirsiniz;


Reklam Filminin Kamera Arkasını buradan izleyebilirsiniz;


bottom of page