top of page

Brand Week İstanbul 2021

Opet reklam filmleri için birlikte ekran karşısına geçen komedyen Cem Yılmaz ve ralli pilotu Burcu Burkut Erenkul Brand Week İstanbul’da.

clothes and shoes

İstanbul’da "21. Yüzyılda Farklı Olmak-Kadın Gücü” başlıklı oturuma katıldı. Opet Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Zengin'in moderatörlüğünü üstlendiği etkinlikte konuşan Burcu Burkut Erenkul erkek egemen bir spor olarak görülen ralli branşında kadın olmayı anlatırken, Cem Yılmaz, kadın-erkek ayrımcılığıyla ilgili her şeyin çok demode olduğu bir dünyada yaşamayı hayal ettiğini söyledi.Cem Yılmaz, ralli pilotu Burcu Erenkul ile trafiğe kapalı alanda yaşadığı sürüş deneyimini komik bir dille anlatarak, Erenkul'un başarısından övgüyle söz etti.


Oturumun bir diğer konuğu Eda Erdem antrenmanda olduğu için oturuma çevrim içi katıldı. Dündar da Filenin Sultanları'nın kazandığı başarı ve gördüğü ilgiye ilişkin "İnanılmaz bir ilgi ve destek gördük. Hala görmeye devam ediyoruz. Sokakta yürürken bizlere geri dönüşler inanılmaz güzel." ifadelerini kullandı.
Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page